sokakağzı otelleri
 
Assos Gül Pansiyon, siz değerli misafirleri için incelikle tasarlanmış olup; ailenizle birlikte dinlenebileceğiniz, hoş vakitler geçirebileceğiniz, Butik Pansiyondur..
 
Pansiyonumuz Assos`da olup, Butik Pansiyon anlayışına yeni bir boyut katarak, Akşamüstü başlayan ve sıcaktan bunalmanızı engelleyen hafif imbat esintisi ve nem oranı düşük havası sizi kendine aşık edecektir.

Çocuklarınızdan kopmanıza gerek kalmadan butik hizmet alabileceğiniz, Türkiye’de eşine az rastlanır bir yapıya sahip olan Assos Gül Pansiyon, tasarımı ve mimarisiyle, huzurun yanında doğallığıyla da size hizmet vermeye hazırdır.
 
Pansiyonumuz, temiz ve berrak denizi ile, Assos’un kendine has bitki örtüsüyle bezenmiş dağ manzarasına karşı yüzmekten çok büyük keyif alacağınızdan eminiz. Akşamüstü başlayan ve sıcaktan bunalmanızı engelleyen hafif imbat esintisi ve nem oranı düşük havası sizi kendine aşık edecektir.
 
Assos
Assos (Behramkale), Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde yer alan bir antik kent. Tarih boyunca Yunan, Makedon, Pers dönemlerinde yerleşim gören bölge Orta Çağ’da terk edilmiştir. Assos, Pavlus tarafından ziyaret edilmiştir ve kent bu nedenle Hıristiyanlarca kutsal olarak kabul edilir. (Vikipedi)
 
 
Assos`da Pansiyon Keyfini yaşacağınız Assos Gül Pansiyon sizin için mükemmel bir yer. Assos Pansiyon ve Restaurantı hizmetinizde.

assos gül pansiyon, assos pansiyon, assosda pansiyon, assos tatil yerleri, assos ucuz pansiyon, assos konaklama, çanakkale pansiyon, Assos Behramkale pansiyon,
 
 

 

Etiketler: sokakağzı otelleri